Кошик
18 відгуків
.
+380996008813
+380 99 600 88 13
+380687146136

Автономні системи освітлення

Наша компанія пропонує сучасне рішення для автономного зовнішнього освітлення на базі світлодіодних світильників з сонячними батареями серії Solaris LSM S. Вони економічні, практичні, надійні в експлуатації, не вимагають складного обслуговування і прекрасно вирішують завдання освітлення різних просторів.

Основне застосування:

— Освітлення вулиць.
— Освітлення парковок, будмайданчиків, під'їзних доріг, парків та інших подібних об'єктів.

 

Переваги:

— Живлення від вбудованого акумулятора, подзаряжаемого сонячною батареєю днем.
— У комплектацію входить світильник з білими світлодіодами, щоглова опора і модуль сонячних панелей.
— Дані вуличні світлодіодні світильники відповідають DIN EN 13201 з освітлення відкритих просторів, бічних доріг і другорядних вулиць, що робить можливим побудова систем вуличного освітлення на базі цих пристроїв.
— Освітлення білого кольору.

Сонячні світильники Solaris LSM S можуть бути використані для організації освітлення на різних об'єктах без мережі електроживлення (парках, садах і так далі), для швидкого розгортання мережі освітлення на індустріальних об'єктах, наприклад, парковках і будмайданчиках, а також для створення комфортного освітлення на виїзних масових заходах.
Економічність светодиодного светильника в сочетании с долговечностью позволяет использовать её стационарно на протяжении многих лет практически без дополнительных затрат. Благодаря полной автономности от городской энергосети, данные светильники на солнечных батареях могут быть очень просто установлены в любом необходимом месте, что позволяет добиться очень гибкого использования.

В залежності від потужності, автономні сонячні світильники можуть бути використані для освітлення автомобільних доріг різної категорії згідно ВСН 22-75 – «Інструкцією з проектування зовнішнього освітлення міст, селищ міського типу і сільських населених пунктів».

р. Одеса, вул. 25-ї Чапаєвської дивизші. Світлодіодний світильник автономний Solaris LSM S 40, 40 Вт. Висота 10 метрів.