Кошик
18 відгуків
.
+380996008813
+380 99 600 88 13
+380687146136

Автономні Сонячні Електростанції

Автономні сонячні станції на основі сонячних фотомодулів можуть працювати в якості основного джерела електроенергії або ж джерела безперебійного електроживлення. Вони незамінні там, де немає можливості підключитися до електромережі загального користування, але є необхідність у надійному джерелі електроенергії стабільної якості: відокремлені котеджі і готелі, АЗС, віддалені від комунікацій виробничі та комерційні об'єкти.

Є також можливість будівництва гібридних станцій, які підтримують паралельну роботу з централізованою системою електропостачання та дизельними генераторами

Доступні пропозиції встановленою потужністю від 100 Вт до 12 кВт підійдуть для більшості запитів на резервне або автономне електропостачання. Якщо пропоновані нами готові конфігурації автономних сонячних електростанцій Вам не підходять, ми готові підготувати індивідуальну комерційну пропозицію під Ваші вимоги.

При будівництві станції наша команда фахівців індивідуально підходить до вирішення завдання для максимального задоволення Ваших потреб.

Ми пропонуємо не найдешевші, а самі якісні рішення, за рахунок великого досвіду і знання тонкощів, які, як правило, відіграють ключову роль у вашому комфорті.